Alison Stewart (Ř)

10. března 2015 v 10:22 |  Profily

Celé jméno: Alison Lucinda Stewart
Datum narození: 14.3.2975 (25 let)
Národnost: Anglická
Krevní status: Čistokrevný
Patron: Srna
Bubák: Bledá dívka v bílé, krvavé noční košili
Pozice: Ředitelka

Vzhled: Alison je vysoká asi 175 centimetrů a váží asi tak 55 kilogramů. Má docela štíhlou postavu. Její kůže je lehounce snědá, ale spíš světlá. Má trošku pihy na obličeji a na zádech, ale ne nějak výrazné. Její oválný obličej lemují docela rovné, dlouhé, tmavě hnědé vlasy. Má zelenomodré oči a akorát dlouhé řasy na kterých má obvykle řasenku. Nad očima má hnědé obočí stejné barvy jako vlasy. Její nos je trošku špičatý. Pusu má růžovočervenou, většinou natřenou rtěnkou. Její uši nejsou ani moc odlehlé, nosí zlaté náušnice s takovou malou hvězdičkou. Vždycky nosí zlatý prsten se zeleným kamínkem v podobě čtyřlístku. Její to prstýnek pro štěstí. Nehty má většinou nalakované nějakou světlou barvou, nechce mít výrazný růžový lak, protože jí stačí jednoduchost. Většinou nosí jen třeba nějaké triko, džíny a tenisky, protože se obvykle oblékat jen jednoduše, ale když má na to náladu tak si obleče tričko s abstraktním obrázkem, džínovou bundu, krátkou kostkovanou sukni, síťované punčocháče a černé boty na podpatku, ale to jen zřídka. Alison si nemá na co stěžovat. Její vzhled by bralo hodně žen.

Charakteristika: Alison má občas chuť někomu něco pořádně vyčíst a začít hádku, ale ve společnosti se většinou snaží být milá a přátelská. Je chytrá, ale v mudlovské škole jí nikdy nešla matematika. Když Alison vyrůstala tak začínala být náladová a občas jí z pusy vyklouzlo nějaké to nevhodné slovo. Nesnášela když jí někdo četl přes rameno, ale později v životě už se začínala lépe ovládat a už nebývala tak často naštvaná. Měla hodně přátel a do společnosti většinou hned zapadla. Vždycky byla ctižádostivá a prostě musela vždycky vyhrát, když nevyhrála tak se začala vztekat. Když jí bylo 17 tak už se ale ovládala docela dobře. Ráda se starala o děti a předávala své znalosti ze školy dál, proto se stala profesorkou.
Životopis: 14. března 2975 se v Londýně narodila Alison. Její rodiče Matthew a Lucy z ní byli nadšení. Alison se rychle učila mluvit i chodit. Když se pořádně naučila mluvit tak byla ráda a pořád něco říkala. Rostla jako z vody a v 6 letech šla poprvé do mudlovské školy. Byla celá vystrašená, protože se bála že si nenajde žádné kamarády a nezapadne. Po několika dnech ve škole však kamarády měla. Učení jí docela šlo, nejvíc měla ráda jazyky a kreslení. Když jí bylo 9 let tak se naštvala kvůli tomu, že jí rodiče zakázali se kamarádit s Jessicou, dívkou ze školy. Alison byla tak naštvaná že všechny vázy a křehké věci spadly na zem. Alison to udělala silou vůle a tak rodiče zjistili že je čarodějka. Když bylo Alison 10 let tak se narodila Natalie, její sestra. Alison ráda mluvila na Natalie a hrála si s ní. Rodiče se starali o Natalie a Alison hrozně vynechávali. Když s Alison rodiče skoro skoro vůbec nemluvili tak jí teta řekla že Alison se nikdy narodit neměla, že to bylo nechtěné dítě. Alison utekla z domova a přestěhovala se k tetě která žila na kraji Londýna. Když Alison bylo 11 let tak jí přišel dopis z Bradavic. Teta souhlasila a poslala Alison do Bradavic. Alison se v Bradavicích dařilo, dostala se do Zmijozela a přidala se do famfrpálového týmu jako chytačka. Každý rok měla skvělé vysvědčení a v 7. ročníku také. Když dokončila školu tak se přidala k pedagogům a stala se profesorkou v Bradavicích. 1 rok byla profesorka a pak, když ředitel školy odcházel tak se Alison stala ředitelkou Bradavické školy čar a kouzel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama