Stacy Brian (N)

29. března 2015 v 9:44 |  Profily

Celé jméno: Stacy Nathalia Brian
Datum narození: 16.3.2986 (14 let)
Národnost: Anglicko-Americká
Krevní status: Čistokrevný
Ročník: 4.
Kolej: Nebelvír

Popis: Stacy měří kolem 170 centimetrů. Je hubená, každý kdo jí viděl by nikdy neřekl že má docela velkou sílu v rukou. Na první pohled by skoro každý řekl, že si barví vlasy, ale blonďaté je má od přírody, zdědila je po matce. Její vlnité vlasy si většinou nechává rozpuštěné, jen někdy nosí culík. Má modré oči a tmavé obočí, které na ní vyniká. Má husté dlouhé vlasy které má většinou zvýrazněné řasenkou. Má světlou pusu kterou si většinou nelíčí. Má bíle zuby které jsou často vidět, protože se skoro pořád směje. Nechce přitahovat pozornost, má radši jednoduchost. Ráda nosí svůj bílo-modrý svetr který má už od 12 let. Má radši světlé barvy.

Charakteristika: Stacy je sympatická, milá, přátelská a často usmívající se osoba. Často a ráda pomáhá. Je radši ve společnosti, nemá ráda když je sama protože si ráda s někým povídá. Je docela statečná a málokdy se bojí. Má kamarády kterým věří a může jím říct naprosto cokoliv. I když už není zas tak malá, ráda se občas vrátí o pár let zpět a jde si s dětmi ze sousedství zahrát nějaké hry. Ráda vaří nebo kreslí, taky jí docela baví čtení. Je chytrá a umí člověku porozumět. Někdy se docela stydí, ale to jen před cizími lidmi třeba z práce jejích rodičů.

Životopis: Stacy se narodila v Portlandu její matce Natalie Brian (Za svobodna Adams, je z Ameriky) a jejímu otci Alexandrovi Brian (Je z Anglie). Její starší sestra Christin je o 4 roky starší než Stacy. Sestra Christin měla Stacy strašně ráda, skoro ještě víc než její rodiče. Stacyiny rodiče byli často v práci na ministerstvu kouzel a proto Stacy trávila nejvíc času s Christin. Se sestrou si velice rozuměla a to se nezměnilo. Když šla poprvé v šesti letech do mudlovské školy tak šla s její sestrou která jí utěšovala že se jí tam bude líbit a najde si spoustu kamarádů. Stacy si opravdu kamarády našla a učení jí docela šlo. Když bylo Stacy 7 let tak její sestra Christin odjela do Bradavic. Po jejím odjezdu se Stacy cítila osamělá, rodiče byli skoro celý den v práci a Stacy si povídala jen s kamarády ve škole. Když bylo Stacy 10 let tak zaslechla jak se její rodiče baví: Takhle to dál nejde. Stacy tu nepotřebujeme.
Řekla její matka. Stacy byla smutná, utekla z domova jako nechtěná a přestěhovala se k její kamarádce se souhlasem jejich rodičů. Stacy byla sice smutná že už možná nikdy neuvidí sestru Christin, ale rodiče její kamarádky byli opravdu hodní a o Stacy se starali. Když Stacy dostala dopis z Bradavic tak byla nadšená ne jen proto že tam bude i Christin, ale i pro to že to dříve všem kouzelníkům záviděla a proto byla ráda že i ona sama je čarodějka a pojede do Bradavic.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama